تعمیرات شبکه

تعمیرات شبکه

تعمیرات شبکه

امروزه نگهداری و تعمیرات یک تجهیز یعنی: طرح ریزی و انجام فعالیت هایی بر روی تجهیزات که باعث عملکرد مستمر تجهیز برای تولید محصول یا خدمات با کیفیت را مهیا سازد.

عیب یابی و تعمیرات شبکه کامپیوتری و ارتباطی شامل عیب یابی به همراه تعمیرات کلیه تجهیزات مرتبط با شبکه کامپیوتری مانند تجهیزات زیر ساخت شبکه ,سرور  ,فایروال , سوئیچ , روتر  و … می باشد که توسط کارشناسان متخصص شبکه کامپیوتری و ارتباطی گروه شبکه کاران ایران انجام می پذیرد.

عیب یابی و تعمیرات امور پسیو شبکه:

عیب یابی تخصصی به همراه تعمیرات کلیه تجهیزات و قطعات امور پسیو شبکه مانند قطعی کابل یا نود های شبکه,کار نکردن سوییچ , روتر ,مودم , اکسس پوینت و هر آنچه که به امور پسیو شبکه مرتبط می باشد.

عیب یابی و تعمیرات امور اکتیو شبکه:

گروه شبکه کاران ایران  با بهره مندی از گروه کارشناسان خبره و متخصص خود در این حوزه کلیه اقدامات عیب یابی به همراه رفع ایرادات و مشکلات بوجود آمده در امور نرم افزاری و اکتیو شبکه کامپیوتری و ارتباطی را انجام می دهد.

قرارداد سرویس و نگهداری شبکه کامپیوتری و ارتباطی:

به طور کلی سرویس نگهداری و پشتیبانی شبکه کامپیوتری و ارتباطی امری مهم و حیاتی در هر شرکت و سازمانی می باشد چون اگر تعمیرات و همچنین سرویس به موقع صورت نپذیرد چه بسا می تواند خسارات فراوان و هزینه های زیادی را برای شرکتها و سازمان تحمیل نماید.

با توجه به اهمیت موضوع گروه شبکه کاران ایران با بهره مندی از کارشناسان متخصص خود در حوزه شبکه کامپیوتری و ارتباطی اقدام به عقد قراداد های پشتیبانی ،تعمیرات و نگهداری شبکه کامپیوتری و ارتباطی  شرکت ها و سازمان ها نموده است که پس از عقد قراداد کارشناسان گروه شبکه کاران ایران با بازدید های دوره ای اقدام به تعمیر و رفع خرابی های های بوجود آمده در بهترین زمان خود می نماید.که این امر باعث افزایش راندمان و بهره وری بیشتر شبکه در سازمان ویا شرکت ها شده و همچنین از خسارات و هزینه های اضافی در سازمان جلوگیری می نماید.

برخی از خدمات قابل ارائه:

  •  سرویس های دوره ای منظم
  • پشتیبانی و تعمیر انواع سرور و تجهیزات ذخیره ساز اطلاعات
  • پشتیبانی و تعمیر انواع یو پی اس
  • پشتیبانی و تعمیرکامپیوترهای صنعتی و خانگی
  • پشتیبانی و تعمیر دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد
  • پشتیبانی و تعمیرتجهیزات هوشمندسازی ( دیتاپروژکتور، برد هوشمند ، … )
  • پشتیبانی و تعمیرانواع مانیتور، پرینتر، اسکنر و دستگاه های فتوکپی

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


حذف کردن کلمات و تاریخچه موارد جستجو شده در تلگرام Telegram
فعال کردن “Hybrid Sleep” و کاربرد آن در ویندوز 10
روش دانلود فایل appx از فروشگاه ویندوز 10
ارسال پیامک از طریق کورتانا (کامپیوتر) در ویندوز 10
اسکن اسناد در اندروید و تبدیل آنها به فایل PDF
ترفند بستن تمامی برنامه های هنگ کرده